STD GENİŞLETİCİ KAFA40MM
Home
Ürünler
ROTHENBERGER TEKNİK HIRDAVAT MALZEMELERİ
BORU BİRLEŞTİRME
STD GENİŞLETİCİ KAFA40MM
STD GENİŞLETİCİ KAFA40MM
SUPERCUT KOLLU PAFTA ST. BSPT R 1/2-1 1/4″
STD GENİŞLETİCİ KAFA3/4X1,2MM, STAND.
Expander Head, 40×1,5mm, Stand.
Categories:
BORU BİRLEŞTİRME
Facebook
Twitter
LinkedIn
Google +
Email
Description
Description
STD Genişletici Kafa40mm
Related products
Read more
ROTHENBERGER KISA UÇ 40 MM
Read more
ROTHENBERGER SPİRAL (16 MM STANDART)
ROTHENBERGER SPİRAL VE KANAL AÇMA KILAVUZ TAKIMI 32 MM
ROTHENBERGER SPİRAL 32 MM
ROTHENBERGER TAMBURLU KANAL AÇMA MAKİNESİ RODRUM S13 ÇANTAUÇ SETİ
REDİKSİYON 22NEG/16POST. SPİRALS
ROTHENBERGER ÇAPRAZ UÇ DİŞLİ
ROTHENBERGER DÖRT YAPRAK UÇ (DİŞLİ)
Set, Ø 7/8-1.1/8-1.3/8″
ROTHENBERGER SPİRAL 22 MM